Beşiktaş'tan Çin'e dev yatırım!

Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın geçen yıl devre arasında gündeme gelen Çinli Lei Wu içinde bazı görüşmeler yapacağı bildirildi.

  • Beşiktaş'tan Çin'e dev yatırım!
17 Tem 2017 10:13 3313 Okunma

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı Çin'de sürpriz bir görüşme bekliyor. Başkan Evengrade takımının başkanı Jiayin Xu ile bir görüşme yapacak. Kendisi inşaatçı olan Orman, Çin'in en zengin 85'inci insanı olan ve Çin'in emlak kralı olarak tanınan 50 yaşındaki iş adamı ile bir araya gelecek. Bazı sponsorluk ve işbirlilği çalışmaları yapılacak.

Bu arada Orman'ın geçen yıl devre arasında gündeme gelen Çinli Lei Wu içinde bazı görüşmeler yapacağı bildirildi. Başkan'ın Lucas Chang isimli menajerle rabdevulaştığı, 27 yaşındaki sağ kanat oyuncusu için bir teklif yapacağı iddiası gündeme geldi. Paranın su gibi harcandığı Çin'den Çinli bir oyuncuyu ancak sponsorlar vasıtasıyla alacağını bilen Orman'ın bu görüşmeye sponsorla katılacağı da yine gelen bilgiler arasında.

25 yaşındaki Çin'li kanat oyuncusu Lei Wu, kariyerine 2005 yılında Çin ekiplerinden SH Genbao takımında başladı. Yetenekleri henüz 14 yaşında iken SH East Asia takımını etkiledi ve bonservissiz olarak transfer edildi. Geçtiğimiz sezon Çin Süper Lig'inde 14 maçta forma şansı bulan oyuncu, 9 gol 5 asistlik bir performans sergiledi. Transfermarkt değeri 1.2 milyon Euro. Sözleşmesi 2020 yılının sonuna kadar.

Fotospor

Yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER