Ersan Gülüm takımıyla bağlarını kopardı

Devre arası transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ersan Gülüm ile tekrar görüşmelere başladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

  • Ersan Gülüm takımıyla bağlarını kopardı
11 Oca 2017 16:10 1234 Okunma

Devre arası transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ersan Gülüm ile tekrar görüşmelere başladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. HaberKarakartal.com‘un edindiği bilgiye göre, Çin Ligi ekiplerinden Hebei China Fortune’da forma giyen Ersan Gülüm’ün takımı ile bağlarını kopardığı ve kendisine yapılan teklifleri değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

rsan Gülüm’ün takımıyla bağlarını koparmasının en büyük nedenlerinden birisi de, ailesinin yaşadığı yere alışamaması ve takımda beklenilen havayı yakalayamaması olduğu söyleniyor. Hebei China Fortune teknik direktörü Pellegrini’nin takıma yabancı stoper istemesinden dolayı yabancı kontenjanından çıkarılmak istenen Ersan Gülüm’ün takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Başta Çin Ligi ekipleri olmak üzere bir çok takımdan transfer teklifi alan Ersan Gülüm’ün vereceği karar ise merakla bekleniyor.

haberkarakartal

Yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER