Fikret Orman'dan Şenol Güneş'e barışma hediyesi!

Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman ile Şenol Güneş'in arasındaki buzları Negredo transferi eritecek.

  • Fikret Orman'dan Şenol Güneş'e barışma hediyesi!
24 Tem 2017 09:52 4630 Okunma

Çin seyahatinde Başkan Fikret Orman’ın söylediği, ''maaşlı elemanlar kurallara uyacak'' sözü teknik direktör Şenol Güneş'i çok kırdı... ikili o günden bu yana hiç yan yana gelmedi. İkili görüşme hiç yapılmadı. Güneş’in Başkan kendisi ile görüşene ve transferlerle ilgili bilgi verene kadar herhangi bir hamle yaparak ''transferler ne oldu?'' demeyi düşünmediği gelen bilgiler arasında. Orman'ın da Negredo'yu getirerek Güneş’le barışmak istediği konuşuluyor.

İspanyol Las Provincias gazetesi Valencia’nın Negredo operasyonunda çok dikkatli davrandığını yazdı... Beşiktaş’ın yaptığı hiçbir teklife hayır diyemeyen Valencia’nın Negredo’yu elden çıkaramaması durumunda 14 milyon Euro’luk ekstra bir yükle karşı karşıya kalacağını iddia etti. Valencia’nın Negredo için çok teklif aldığı ama hiçbirisinin Beşiktaş'ın ki kadar güçlü olmadığı hatırlatıldı. Valencia'nın önümüzdeki birkaç gün içinde Negredo operasyonunu bitirip hemen orta saha transferi için hamle yapacağı belirtildi.

Cumartesi akşam Milas’ta yapılan şampiyonluk balosuna katılan Ahmet Nur Çebi’den, forvet müjdesi geldi... taraftarların yoğun şekilde sorduğu, ''Başkanım forvet işi ne oldu?'' sorularına Çebi, ''gönlünüz rahat olsun. En iyisini alacağız. Gelecek golcü herkesi fazlasıyla memnun edecek'' cevabını verdi. Sonra da bombayı patlattı: Rahat olun. Şampiyon yine biz olacağız. Gol kralı da bizden çıkacak.

Fotospor - Las Provincias

Yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER