Fenerbahçe'de ''van Persie bedava Beşiktaş'a gider'' korkusu

Fenerbahçe yönetimi Robin van Persie'nin bonservisini bedavaya isteyen menajer Kees Vos'un Beşiktaş ile görüşmesi nedeniyle büyük bir ikilem içinde kaldı.

 • Fenerbahçe'de ''van Persie bedava Beşiktaş'a gider'' korkusu
22 Haz 2016 12:01 2935 Okunma

Fenerbahçe yönetimi Robin van Persie'nin bonservisini bedavaya isteyen menajer Kees Vos'un Beşiktaş ile görüşmesi nedeniyle büyük bir ikilem içinde kaldı.

Fenerbahçe yönetimi Robin van Persie'nin menajeri Kees Vos'a oyuncusuna takım bulması talebinde bulunmuştu. Vos ise van Persie için dünyanın her yerinden teklif olduğunu ama hiçbir takımın 32 yaşındaki oyuncusu için bonservis bedeli ödemek istemediğini söylemişti. Ardından, Fenerbahçe'nin van Persie'ye ödediği yükten kurtulmak istiyorsa bonservisini bedelsiz vermesini teklif etmişti.

Fenerbahçe yönetimi bu teklifi redderken, Hollandalı oyuncunun 6.5 milyon Euro'yu bulan maliyeti ise can sıkmaya devam ediyor. Tam da bu iddialar arasında bir de yönetimin kulağına van Persie'nin menajeri Vos'un Beşiktaşlı yöneticilerle görüştüğü bilgisi gelince ortalık daha da karıştı. Transfer sezonun ilk açıldığı günlerde, Vos'un, van Persie'yi Beşiktaş'a teklif ettiği ortaya çıkmıştı. Yönetim, van Persie'ye bonservisinin bedelsiz olarak verilmesi ve Beşiktaş'a imza atması durumunda büyük bir skandal yaşanacağı için büyük sıkıntı yaşıyor.

Kaynak: Fotospor

Yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER
 • Beşiktaş'tan Arda Turan Atağı
  Beşiktaş'tan Arda Turan Atağı
  12 Mar, 2017.

  Ligteki ve avrupa ligindeki performansıyla parmak ısırtan Beşiktaş sezon sonu Arda turan için Barcelona'nın kapsını çalmaya hazırlanıyor.

 • Gökhan Töre'den Fenerbahçe ye mi
  Gökhan Töre'den Fenerbahçe ye mi
  29 Oca, 2017.

  Beşiktaş'ın West Ham United'a kiraladığı Gökhan Töre, çok özel açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu gelen bir soru üzerine Fenerbahçe'den teklif almadığını d

 • Mehmet Ekici belirsizliği devam ediyor
  Mehmet Ekici belirsizliği devam ediyor
  28 Oca, 2017.

  Trabzonspor’un kadro dışı bıraktığı Mehmet Ekici kimseye yar olamıyor. Peki, süreç neden tıkandı, perde arkasında neler yaşanıyor